Újra működnek az elektromos autótöltők a Kertész utcai parkolóházban

Hosszabb kényszerszünet után ismét használhatók az elektromos töltőpontok az egri Kertész úti parkolóházban – a teljes körű felülvizsgálatot követően április közepén indult újra a szolgáltatás. A 253 férőhelyes parkolóház 2021-es átadását követően több műszaki probléma is jelentkezett: beázások és érintésvédelmi hibák miatt a töltőállomásokat korábban üzemen kívül kellett helyezni. A szükséges garanciális javításokat követően az EVAT Zrt. teljes körű műszaki felülvizsgálatot végzett a rendszeren, így 2026. április 15-én ismét üzembe helyezték a töltőket. Jelenleg összesen 6 töltőpont áll a lakosság rendelkezésére– írja közleményében az EVAT Zrt.