Újabb lakossági fórumot tartanak a Ráchegy forgalmi rendjéről Egerben

Ismét lakossági fórumot szerveznek Egerben a Ráchegy közlekedési helyzetével kapcsolatban, miután az elmúlt időszakban több észrevétel és visszajelzés érkezett a városrész forgalmi problémáiról.  A fórumot június 5-én, pénteken 17 órától tartják a Balassi Bálint Általános Iskolában.  A tervezett változtatások között szerepel több utca egyirányúsítása, a mentők közlekedésének könnyítése, valamint hosszabb távon a Szalapart és a Kőkút utcák teljes felújítása is. A kezdeményezés célja, hogy mérsékeljék az utóbbi években jelentősen megnövekedett átmenő forgalmat, és biztonságosabbá, élhetőbbé tegyék a városrészt az ott élők számára. A szervezők arra kérik az érintetteket, hogy vegyenek részt a fórumon, osszák meg tapasztalataikat és javaslataikat a tervezett forgalmi változásokkal kapcsolatban.