Az egri önkormányzat megbízásából a Városgondozás Eger Kft. az elmúlt hetekben nagyszabású utcabútor-telepítési munkálatokat végzett városunkban. A projekt keretében több mint 50 helyszínen helyeztek ki új eszközöket: modern padokat, asztalt, valamint jelentős számú hulladék- és kutyaürülék-gyűjtő edényt. Külön érdekességnek számíthatnak majd a Dobó téren helyet kapó feliratozott hulladékgyűjtők is. A Gárdonyi tér is megújul: hétfőn kikerültek az úgynevezett Sinus padok, melyek a remények szerint közkedvelt pihenőhelyként szolgálnak majd az egri lakosságnak, időseknek, fiataloknak egyaránt.