Két Heves megyei államtitkárt neveztek ki

A Tisza-kormány 55 államtitkárát nevezte ki Magyar Péter miniszterelnök javaslatára Sulyok Tamás köztársasági elnök – közölték vasárnap a kormany.hu oldalon. A kinevezett államtitkárok között két Heves megyei szakember is szerepel. dr. Bódis Péter, a Tisza Heves megye 01. választókerületének országgyűlési képviselője, aki az Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára lett. Bódis Péter volt kampányfőnöke, Kürtös László pedig a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkáraként dolgozik majd. Dr. Bódis Péter Facebook-oldalán úgy fogalmazott, hatalmas megtiszteltetés számára, hogy a dr. Görög Márta igazságügyi miniszter asszony által vezetett Igazságügyi Minisztériumban parlamenti államtitkáraként dolgozhat a jövőben. A Tisza politikusa kiemelte, hogy továbbra is ugyanolyan fontos számára választókerületnek a képviselete, a térség ügyei és a régió fejlődését szolgáló munka, és az új feladat mellett változatlan energiával és figyelemmel dolgozik tovább az itt élőkért is.