Méltó és ünnepélyes keretek között emlékezett meg fennállásának 60. évfordulójáról a Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet Reumatológiai Osztálya – adta hírül az Egri Élet. A jubileumi rendezvénysorozat részeként az osztály első emeletén emlékkiállítás nyílt, amely fényképek, dokumentumok és relikviák segítségével idézte fel az elmúlt hatvan év meghatározó eseményeit, szakmai mérföldköveit és közösségi pillanatait. Az ünnepség a Hotel Flórában folytatódott, ahol dr. Stankovics Éva főigazgató beszédében hangsúlyozta, hogy a hat évtized alatt a Reumatológiai Osztály generációk egészségének megőrzésében és életminőségének javításában vállalt meghatározó szerepet. Az ünnepségen Vágner Ákos is köszöntötte a résztvevőket. Beszédében kiemelte, hogy az elmúlt hat évtized egyértelmű bizonyítéka annak a magas színvonalú szakmai munkának, amelyre Eger városa méltán lehet büszke.