Horváth Lajos Ottó Egerbe szerződik

Horváth Lajos Ottó Jászai Mari-díjas, érdemes és kiváló művész a 2026/2027-es évadtól az Egri Gárdonyi Géza Színházunk társulatának tagja lesz –adta hírül a teátrum közösségi oldaln. Mint írják: gazdag pályafutása során az egri közönség több alkalommal is találkozhatott Horváth Lajos Ottó játékával. 2003-ban a Katharina Blum elvesztett tisztessége című előadásban láthatta őt a közönség, Galambos Péter rendezésében, legutóbb pedig 2025 nyarán, Lendvai Zoltán által rendezett, a Líceum udvarán bemutatott Örökség című produkcióban. Színpadi alakításai mellett a nézők számos játék- és tévéfilmből is ismerhetik. Hatalmas büszkeség számunkra, hogy a jövő évadban már az egri közönséget fogja elvarázsolni játékával.