Vissza a hírekhez

Nagyon visszaesett a magyar válogatott

Magyarország 24 helyet rontva a 33-adikról az 57. helyre került a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján, amelynek élére - két év szünet után - a friss Konföderációs Kupa-győztes németek ugrottak. A gyenge magyar helyezést - amely évek óta a legrosszabb - elsősorban az Andorrától világbajnoki selejtezőn elszenvedett vereség okozta, a miniállamban viszont örülhetnek, 1-0-s júniusi  sikerükkel 57 pozíciót javítva feljöttek az 129. helyre. A FIFA honlapján csütörtökön nyilvánosságra hozott legfrissebb rangsorban a magyar válogatott további vb-selejtezős ellenfelei közül az Európa-bajnok portugálok a negyedikek, Svájc az ötödik, a Feröer-szigetek a 90., Lettország pedig a 130. helyen áll.

MTI Hírfelhasználó

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.telefonszám: (+36 1 457 7100), honlap: www.nmhh.hu
A weboldal tulajdonosa a Starbox Média Kft. (3300 Eger, Trinitárius út 1.)