Vissza a hírekhez

Cél a nyolcas döntő!

Az Eger nyolc góllal nyert a spanyol Sabadell vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének vasárnapi játéknapján, így a hátralévő három fordulóban már csak egy pontot kell szereznie ahhoz, hogy bejusson a nyolcas döntőbe. A sorozat honlapjának tudósítása alapján az egriek az első perctől kézben tartották a mérkőzést, végül Strahinja Rasovic és Hosnyánszky Norbert gólerős játékának köszönhetően magabiztos győzelmet arattak. A házigazdák a harmadik negyed elején felzárkóztak ugyan egygólos hátrányra (7-8), de a hátralévő időben már csak a vendégcsapat játékosai voltak eredményesek.

MTI Hírfelhasználó

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.telefonszám: (+36 1 457 7100), honlap: www.nmhh.hu
A weboldal tulajdonosa a Starbox Média Kft. (3300 Eger, Trinitárius út 1.)